Об отмене постановления акимата города Костаная от 14 ноября 2022 года № 2606 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 27 марта 2023 года № 503
Акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата города Костаная "Об установлении публичного сервитута на земельный участок" от 14 ноября 2022 года № 2606.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента его подписания.
Аким М. Жундубаев

Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2022 жылғы 14 қарашадағы № 2606 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 27 наурыздағы № 503 қаулысы
Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2022 жылғы 14 қарашадағы № 2606 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді.
Әкім М. Жүндібаев