О признании утратившим силу постановление акимата города Костаная от 25 февраля 2022 года № 413 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 28 августа 2023 года № 1715
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" от 25 февраля 2022 года № 413.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким М. Жундубаев

Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2022 жылғы 25 ақпандағы № 413 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 28 тамыздағы № 1715 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2022 жылғы 25 ақпандағы № 413 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев