О внесении изменения в решение маслихата от 28 января 2020 года № 427 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 августа 2023 года № 55
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 28 января 2020 года № 427 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8931) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Искаков

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 427 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 55 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 427 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8931 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
4-тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков