О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 181 "О городском бюджете города Рудного на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 августа 2023 года № 57
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 181 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 888 990,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32 411 349,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52 168,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 99 336,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 6 326 137,9 тысячи тенге;
2) затраты – 40 323 591,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 806 221,1 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 240 821,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 240 821,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 "Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 57 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 888 990,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32 411 349,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 52 168,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 99 336,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 326 137,9 мың теңге;
2) шығындар – 40 323 591,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 806 221,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 240 821,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 240 821,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

18 849,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
300 828,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
537 723,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
482 069,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 496,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
518 726,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
518 726,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
182 189,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 504,0
021
Капитальные расходы государственного органа
8 223,7
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
165 213,9
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
35 723,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
25 171,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
99 702,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 981 291,8
1
Жилищное хозяйство
4 664 807,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 274 920,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
347 005,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 627 013,0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
300 902,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 327 309,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 833 492,6
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
493 817,3
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
62 576,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

18 849,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
300 828,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
537 723,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
482 069,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 496,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
518 726,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
518 726,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 189,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 504,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 223,7
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
165 213,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
35 723,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
25 171,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
99 702,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 981 291,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 664 807,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 274 920,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
347 005,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 627 013,0
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
300 902,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 327 309,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 833 492,6
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
493 817,3
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
62 576,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер