О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 181 "О городском бюджете города Рудного на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 19 декабря 2023 года № 83
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 181 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 032 742,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 467 196,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 67 468,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 126 336,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 371 741,4 тысячи тенге;
2) затраты – 38 211 913,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 865 129,1 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 044 300,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 044 300,3 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа на 2023 год в сумме 401 772,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 "Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 83 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 032 742,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 31 467 196,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 67 468,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 126 336,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 7 371 741,4 мың теңге;
2) шығындар – 38 211 913,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7 865 129,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 044 300,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 044 300,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті атқарушы органның 2023 жылға арналған резервінің мөлшері 401 772,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

19 391,8
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
292 517,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
541 208,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
505 414,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 496,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
527 627,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
527 627,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
185 914,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 728,1
021
Капитальные расходы государственного органа
8 621,2
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
163 713,9
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
35 723,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
25 058,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
106 868,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 423 884,3
1
Жилищное хозяйство
3 510 899,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 486 979,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
225 463,1
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2 260 192,8
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
1 324,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
963 091,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
595 695,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
367 395,9
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
60 828,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

19 391,8
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
292 517,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
541 208,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
505 414,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 496,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
527 627,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
527 627,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
185 914,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 728,1
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 621,2
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
163 713,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
35 723,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
25 058,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
106 868,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 423 884,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 510 899,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 486 979,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
225 463,1
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2 260 192,8
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
1 324,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
963 091,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
595 695,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
367 395,9
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
60 828,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер