О внесении изменения в решение маслихата от 6 января 2020 года № 381 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 7 апреля 2023 года № 10
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 6 января 2020 года № 381 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8901) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева

Мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 381 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 10 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 381 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8901 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4-тармақта:
оныншы абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрайымы К. Мухамадиева