О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 135 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 5 июля 2023 года № 26
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 135 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3844042,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1199722,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2349,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3670,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2638301,2 тысячи тенге;
2) затраты – 4016050,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33808,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77625,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43817,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 205816,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205816,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 2 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Алтынсаринского районного маслихата С. Мусапирова
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 135 "Алтынсарин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 26 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 135 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3844042,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1199722,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2349,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3670,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2638301,2 мың теңге;
2) шығындар – 4016050,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33808,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 77625,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43817,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 205816,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205816,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшасы осы шешімнің 1, 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық мәслихатының хатшысы С. Мусапирова
Мәслихаттың