О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 143 "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 28 ноября 2023 года № 47
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 143 "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2023-2025 годы", следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 313358,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13745,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 299613,3 тысяч тенге;
2) затраты – 318115,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4757,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4757,1 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 278841,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5328,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 273513,2 тысячи тенге;
2) затраты – 282563,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3722,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3722,3 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 271893,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3784,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 268109,2 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсаңдағы № 143 "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 47 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 143 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 313358,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13745,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 299613,3 мың теңге;
2) шығындар – 318115,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4757,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4757,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 278841,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5328,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 273513,2 мың теңге;
2) шығындар – 282563,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3722,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3722,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Алтынсарин ауданы Большая Чураковка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 271893,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 268109,2 мың теңге;