О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 186 "О бюджете Черниговского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 апреля 2023 года № 31
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Черниговского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 186 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Черниговского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 211,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 361,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 129,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 701,6 тысяч тенге;
2) затраты – 43 058,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Әулиекөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 186 "Әулиекөл ауданы Чернигов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 31 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Чернигов ауылдық округінің бюджеті туралы Әулиекөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 186 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Чернигов ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 211,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 361,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 129,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 701,6 мың теңге;
2) шығындар – 43 058,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;