О внесении изменений в решение Аулиекольского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 187 "О бюджете села Первомайское Аулиекольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 апреля 2023 года № 32
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Первомайское Аулиекольского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 187 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Первомайское на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 468,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 238,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 369,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 837,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 767,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Әулиекөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 "Әулиекөл ауданы Первомай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 32 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Первомай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Первомай ауылының 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 21 468,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 369,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 837,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 767,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;