О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 177 "О бюджете Аманкарагайского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 декабря 2023 года № 104
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аманкарагайского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 177 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 206 627,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 954,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 62,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 753,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 169 858,4 тысячи тенге;
2) затраты – 216 052,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 425,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 425,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 177 "Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 104 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 177 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманқарағай ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 206 627,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 62,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 753,0 мың теңге
трансферттер түсімі бойынша – 169 858,4 мың теңге;
2) шығындар – 216 052,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 425,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 425,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2435,0
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
2435,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-9425,2
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
9425,2

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2435,0
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2435,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-9425,2
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
9425,2