О бюджете Новоселовского сельского округа Аулиекольского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 131.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 155,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 906,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 37,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 133 176,6 тысяч тенге;
2) затраты – 138 605,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 449,8 тысяч тенге;

Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 131 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Новоселов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 155,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 906,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 37,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 133 176,6 мың теңге;
2) шығындар – 138 605,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 449,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 449,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 18.12.2024 № 246 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Новоселовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 26 559,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 449,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 246 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Новоселов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 559,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың