О бюджете села Коктал Аулиекольского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 136.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Коктал на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 666,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 460,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 540,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 648,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 726,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 60,0 тысяч тенге;

Әулиекөл ауданы Көктал ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 136 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктал ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 666,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 460,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 540,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 648,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 726,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 60,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 20.03.2024 № 171 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете села Коктал предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 27 544,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 20.03.2024 № 171 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Көктал ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 544,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың