О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 133 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 22 ноября 2023 года № 43
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 133 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 585 169,8 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 686 630,0 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 28 326,0 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 5 271,0 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 4 864 942,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5 524 362,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 12 789,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 20 700,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7 911,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 149 634,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 149 634,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 101 616,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 616,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председетель Джангельдинского районного маслихата А. Ержигитова
Приложение
к решению Джангельдинского
районного маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 133 "Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 43 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 133 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 585 169,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 686 630,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28 326,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 271,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 864 942,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 524 362,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 789,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 20 700,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 911,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 149 634,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 149 634,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 101 616,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 616,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының төрайымы А. Ержигитова
Жангелдин аудандық мәслихатының

27272,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27272,0
005
Государственная адресная социальная помощь
27272,0
2
Социальная помощь
137433,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
137433,4
002
Программа занятости
71451,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10830,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся на дому
993,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8487,4
017
Протезно-ортопедическая помощь, сурдотехнические средства, тифлотехнические средства, санаторно-курортное лечение, обеспечение обязательными гигиеническими средствами, специальные средства передвижения, услуги и обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью в соответствии с индивидуальной программой реабилитации, индивидуального помощника и специалиста по ручному языку для лиц с инвалидностью по слуху
13730,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости
31940,4
9
Прочие услуги в сферах социальной помощи и социального обеспечения
48083,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48083,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения занятости социальных программ для населения на местном уровне
37747,7
011
Оплата услуг по начислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
192,4
021
Капитальные расходы государственного органа
6492,1
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3651,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1313221,1
1
Жилищное хозяйство
326762,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
323862,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
319362,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4500,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2900,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2900,0
2
Коммунальное хозяйство
986458,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
960588,3
058
Развитие систем водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах
960588,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

27272,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27272,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27272,0
2
Әлеуметтiк көмек
137433,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137433,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
71451,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10830,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
993,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8487,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
13730,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31940,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48083,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48083,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37747,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
192,4
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6492,1
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3651,6
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
1313221,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
326762,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
323862,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
319362,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4500,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2900,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2900,0
2
Коммуналдық шаруашылық
986458,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
960588,3
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
960588,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі