О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 238 "О бюджете села Забеловка Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 мая 2023 года № 34
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Забеловка Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 238 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Забеловка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 71 892,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 454,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 69 438,9 тысяч тенге;
2) затраты – 72 686,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -793,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 793,7 тысячи тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 5), 6), 7), 8) следующего содержания:
"5) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Забеловка;
6) установка детской площадки в селе Забеловка;
7) монтаж уличного освещения улиц села Забеловка;
8) ограждение скотомогильника в селе Забеловка.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Забеловка Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Забеловка (ул. Победы, ул. Октябрьская).";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 238 "Жітіқара ауданы Забелов ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 34 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 238 "Жітіқара ауданы Забелов ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Забелов ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 892,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 454,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 69 438,9 мың теңге;
2) шығындар – 72 686,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -793,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 793,7 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6), 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Забелов ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
6) Забелов ауылында балалар ойын алаңын орнату;
7) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждау;
8) Забелов ауылындағы мал қорымын қоршау.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Жітіқара ауданы Забелов ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Забелов ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Победа көшесі, Октябрьская көшесі).";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.