О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 243 "О бюджете села Чайковское Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 октября 2023 года № 68
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Чайковское Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 243 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Чайковское на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 47 141,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 935,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 252,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 45 954,5 тысячи тенге;
2) затраты – 47 141,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10), 11), 12) следующего содержания:
"7) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Чайковское;
8) установка детской площадки в селе Чайковское;
9) услуги по техническому обслуживанию автомобиля;
10) обеспечение санитарии населенного пункта;
11) монтаж уличного освещения улиц села Чайковское;
12) освещение улиц села Чайковское.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Чайковское Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) монтаж уличного освещения улиц села Чайковское.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 "Жітіқара ауданы Чайковский ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 68 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 "Жітіқара ауданы Чайковский ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Чайковский ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 141,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 935,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 252,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 45 954,5 мың теңге;
2) шығындар – 47 141,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 7), 8), 9), 10), 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) Чайковский ауылының шелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
8) Чайковский ауылында балалар ойын алаңын орнату;
9) автокөлікке техникалық қызмет көрсету қызметтері;
10) елді мекеннің санитариясын қамтамасыз ету;
11) Чайковский ауылы көшелерінің көше жарығын монтаждау;
12) Чайковский ауылының көшелерін жарықтандыру.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Жітіқара ауданы Чайковский ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен, оның ішінде ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
1) Чайковский ауылы көшелерінің көше жарығын монтаждауға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.