О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 107.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Милютинка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 129 898,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 171,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 128 727,8 тысяч тенге;
2) затраты – 130 408,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -510,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 15.03.2024 № 136 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Милютинка на 2024 год, предусмотрен в сумме 23 179,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Милютинка в районный бюджет на 2024 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий на 2024 год.
5. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) средний ремонт подъезда к селу Милютинка (0,8 км) и улицы Рабочая (1,113 км) в селе Милютинка Жититкаринского района в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
2) монтаж уличного освещения улиц села Милютинка;
3) установка ограждения в селе Милютинка.
6. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:

Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Милютин ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 898,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 171,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 128 727,8 мың теңге;
2) шығындар – 130 408,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -510,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 15.03.2024 № 136 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен Милютин ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 23 179,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2024 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 2024 жылға арналған азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
5. 2024 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылына кіреберісті (0,8 км) және Милютин ауылындағы Рабочая көшесін (1,113 км) орташа жөндеуге;
2) Милютин ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға;
3) Милютин ауылында қоршау орнатуға.
6. 2024 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

1) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Милютинка;
2) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Милютинка.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 15.03.2024 № 136 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Милютинка, не подлежащих секвестру не установлен.

1) Милютин ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
2) Милютин ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 15.03.2024 № 136 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Кезекті қаржы жылына арналған Милютин ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 107
Бюджет села Милютинка Житикаринского района на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 15.03.2024 № 136 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

8. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов
Мәслихаттың
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 107 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 15.03.2024 № 136 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер