О бюджете села Степное Житикаринского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 110. Отменено решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20 февраля 2024 года № 121
Сноска. Отменено решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20.02.2024 № 121 (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Степное на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 41 204,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 286,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 918,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 204,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Степное на 2024 год, предусмотрен в сумме 22 639,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Степное в районный бюджет на 2024 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Степное на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий на 2024 год.
5. Учесть, что в бюджете села Степное на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) монтаж уличного освещения улиц села Степное.

Жітіқара ауданы Степной ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 110 шешімі. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 121 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 20.02.2024 № 121 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степной ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 204,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 286,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 39 918,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 204,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен Степной ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 22 639,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Степной ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2024 жылға арналған Степной ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 2024 жылға арналған азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
5. 2024 жылға арналған Степной ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Степной ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға.

6. Учесть, что в бюджете села Степное на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Степное;
2) работы по изготовлению и установке футбольного поля на территории села Степное.
7. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Степное, не подлежащих секвестру не установлен.

6. 2024 жылға арналған Степной ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Степной ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
2) Степной ауылының аумағында футбол алаңын дайындау және орнату жөніндегі жұмыстарға.
7. Кезекті қаржы жылына арналған Степной ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.