О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 209 "О бюджете села Алтынсарино Камыстинского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23 ноября 2023 года № 110
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Алтынсарино Камыстинского района на 2023- 2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 209 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 164927,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7875,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 157052,7 тысячи тенге;
2) затраты – 166637,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1709,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1709,8 тысяч тенге.".
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 209 "Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 110 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 209 "Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164927,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7875,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 157052,7 мың теңге;
2) шығындар – 166637,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1709,8 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1709,8 теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.