О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2022 года № 199 "О районном бюджете Камыстинского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 5 декабря 2023 года № 120
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 199 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3873135,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1542446,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10565,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5531,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2314592,7 тысячи тенге;
2) затраты – 3929263,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5734,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25316,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6589,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68451,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68451,1 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 199 "Қамысты ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 120 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 199 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3873135,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1542446,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10565,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5531,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2314592,7 мың теңге;
2) шығындар – 3929263,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5734,0 мың теңге – оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31050,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 25316,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6589,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -68451,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68451,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.