О бюджете села Бестобе Камыстинского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 138.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2024 - 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29530,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4591,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24939,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32016,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2486,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2486,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29.04.2024 № 176 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете села Бестобе Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2024 год в сумме 24939,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 138 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29530,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4591,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24939,0 мың теңге;
2) шығындар – 32016,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2486,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2486,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 29.04.2024 № 176 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа).
2. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2024 жылға 24939,0 мың теңге сомасында;

2025 год в сумме 20532,0 тысячи тенге;
2026 год в сумме 20443,0 тысячи тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2024 год отсутствует.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "28" декабря 2023 года
№ 138
Бюджет села Бестобе на 2024 год

2025 жылға 20532,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 20443,0 мың теңге сомасында.
3. 2024 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2023 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 138 шешіміне
1-қосымша
Бестөбе ауылының 2024 жылға арналған бюджеті