О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 187 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31 июля 2023 года № 35
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176390), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 511 523,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 105 320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 406 203,9 тысячи тенге;
2) затраты – 514 205,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2681,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2681,5 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 245,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 870,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 195 375,3 тысяч тенге;
2) затраты – 201 027,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -782,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 782,2 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 413,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 068,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 345,6 тысяч тенге;
2) затраты – 48 693,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1280,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1280,2 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 шешіміне өзгерістерді енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 31 шілдедегі № 35 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2023-2025 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176390 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 511 523,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 105 320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 406 203,9 мың теңге;
2) шығындар – 514 205,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 681,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 681,5 мың теңге.";
көрсетліген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 245,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 870,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 195 375,3 мың теңге;
2) шығындар – 201 027,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 782,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 782,2 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бозкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 413,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 068,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42 345,6 мың теңге;
2) шығындар – 48 693,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1280,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 280,2,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 579,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 243,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 47 336,7 тысяч тенге;
2) затраты – 50 987,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 408,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –408,2,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Лесное на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 815,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 232,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 23 583,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25 897,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82,6 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 269,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 149,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 89 120,4 тысяч тенге;
2) затраты – 92 778,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -508,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 508,8 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 320,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 394,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 137 926,1 тысяч тенге;
2) затраты – 142 860,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 540,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540,2 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. Бөрлі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 579,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 243,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 336,7 мың теңге;
2) шығындар – 50 987,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -408,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 408,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Лесное ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 815,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 232,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 583,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 897,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 82,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Михайлов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 269,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 149,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 89 120,4 мың теңге;
2) шығындар – 92 778,2мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 508,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 508,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новотроицк ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142 320,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 394,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 137 926,1 мың теңге;
2) шығындар – 142 860,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 540,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540,2 мың теңге.";
көрсетліген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Утвердить бюджет села Победа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 659,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 813,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 846,4 тысяч тенге;
2) затраты – 28 800,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 141,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141,4 тысяча тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 623,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 469,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 154,4 тысячи тенге;
2) затраты – 38 058,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 435,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 435,4 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 867,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 410,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 457,1 тысяч тенге;
2) затраты – 48 892,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 0 24,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 024,9 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 019,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 732,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 139 287,0 тысяч тенге;
2) затраты – 144 795,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1776,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1776,5 тысяч тенге."
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:

"15. Победа ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 659,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 813,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 846,4 мың теңге;
2) шығындар – 28 800,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 141,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Өрнек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 623,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 469,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 154,4 мың теңге;
2) шығындар – 38 058,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 435,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 435,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Қособа ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 867,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 410,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 38 457,1 мың теңге;
2) шығындар – 48 892,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 024,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 024,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Смирнов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 019,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 732,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 139 287,0 мың теңге;
2) шығындар – 144 795,5мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 776,5 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 776,5 мың теңге.";
көрсетлігне шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 993,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 758,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 50 235,4 тысяч тенге;
2) затраты – 55 872,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 879,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 879,0 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 160 359,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 449,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 148 910,3 тысяч тенге;
2) затраты – 160 906,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 4, 6, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 39 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

"23. Станционный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 993,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 758,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 50 235,4 мың теңге;
2) шығындар – 55 872,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 879,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 879,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160 359,3мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 449,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 148 910,3 мың теңге;
2) шығындар – 160 906,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 546,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 6, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 39-қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының