О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 185 "О районном бюджете Карасуского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 26 апреля 2023 года № 18
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 185 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 802 926,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 114 764,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 630,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 677 332,2 тысячи тенге;
2) затраты – 3 851 465,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 009,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51 750,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 741,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 184 434,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 184 434,6 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 248 983,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 248 983,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 185 "Қарасу ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 18 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 185 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 802 926,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 114 764,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 630,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 1 677 332,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 851 465,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 009,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51 750,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 741,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 184 434,6 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 184 434,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 248 983,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 248 983,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшыларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.