О внесении изменения в решение маслихата от 27 января 2020 года № 472 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 7 апреля 2023 года № 22
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 27 января 2020 года № 472 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8929) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
абзац десятый пункта 4 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского районного маслихата М. Сартов

Мәслихаттың 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 472 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 22 шешімі
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 472 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8929 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4-тармақтың оныншы абзацы алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының төрағасы М. Сартов