О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 126.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 1287748,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 526063,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 4368,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 35274,3 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 722042,5 тысячи тенге;
2) затраты - 1338614,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -50866,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 50866,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 380070,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 23959,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 82,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 356029,7 тысяч тенге;
2) затраты - 388144,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -8073,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8073,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Учесть, что в бюджете Айсаринского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 19697,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тобыл қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1287748,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 526063,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4368,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 35274,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 722042,5 мың теңге;
2) шығындар - 1338614,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -50866,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 50866,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Айсары ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 380070,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 23959,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 82,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 356029,7 мың теңге;
2) шығындар - 388144,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8073,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8073,9 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Айсары ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 19697,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. Александров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы - 207266,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 20703,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 422,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 186141,1 тысяча тенге;
2) затраты - 216869,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -9603,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9603,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Учесть, что в бюджете Александровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 18689,0 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Белозерского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 68656,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 12367,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 56289,1 тысяч тенге;
2) затраты - 73487,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -4831,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4831,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Учесть, что в бюджете Белозерского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 18985,0 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Владимировского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 308752,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 17999,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 234,9 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 290518,2 тысяч тенге;
2) затраты - 310619,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

1) кірістер - 207266,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 20703,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 422,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 186141,1 мың теңге;
2) шығындар - 216869,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9603,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9603,4 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Александров ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 18689,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. Белозер ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 68656,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 12367,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 56289,1 мың теңге;
2) шығындар - 73487,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4831,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4831,0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Белозер ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 18985,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. Владимиров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 308752,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 17999,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 234,9 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 290518,2 мың теңге;
2) шығындар - 310619,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

13. Учесть, что в бюджете Ждановского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23301,0 тысяча тенге.
14. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 538463,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 133944,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 250,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 789,5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 403479,4 тысяч тенге;
2) затраты - 557743,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -19279,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 19279,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Утвердить бюджет Майкольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 150100,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 21340,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 209,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 128551,4 тысяча тенге;
2) затраты - 155741,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -5640,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5640,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете Майкольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 22732,0 тысячи тенге.
17. Утвердить бюджет Московского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 207355,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 17103,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;

13. Жданов ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 23301,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
14. Заречный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 538463,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 133944,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 250,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 789,5 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 403479,4 мың теңге;
2) шығындар - 557743,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -19279,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 19279,7 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Майкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 150100,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 21340,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 209,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 128551,4 мың теңге;
2) шығындар - 155741,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5640,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5640,8 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Майкөл ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 22732,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Мәскеу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 207355,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 17103,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

21. Учесть, что в бюджете Надеждинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23383,0 тысячи тенге.
22. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 63640,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 11054,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 187,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 51399,6 тысяч тенге;
2) затраты - 71209,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -7569,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7569,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
23. Учесть, что в бюджете Озерного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 21196,0 тысяч тенге.
24. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 188594,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 53064,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 101,7 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 135428,7 тысяч тенге;
2) затраты - 191581,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2986,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2986,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
25. Учесть, что в бюджете Октябрьского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 1287,0 тысяч тенге.
26. Утвердить бюджет Садчиковского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

21. Надеждин ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 23383,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
22. Озерный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 63640,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 11054,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 187,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 51399,6 мың теңге;
2) шығындар - 71209,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7569,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7569,1 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. Озерный ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 21196,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
24. Октябрь ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 40, 41 және 42-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 188594,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 53064,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 101,7 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 135428,7 мың теңге;
2) шығындар - 191581,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2986,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2986,3 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Октябрь ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 1287,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
26. Садчиков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета - -236,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 236,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 28 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.05.2024 № 182 (вводится в действие с 01.01.2024).
29. Учесть, что в бюджете Ульяновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 28033,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -236,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 236,7 мың теңге.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.05.2024 № 182 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. Ульянов ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 28033,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.