О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 184 "О районном бюджете Наурзумского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 сентября 2023 года № 33. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 184 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
доходы – 3 027 152,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 608 673,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 17 348,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 311,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 399 820,1 тысячи тенге;
затраты – 2 960 899,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 17 323,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 727,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 126 467,9 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 77 538,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77 538,7 тысяч тенге:
поступление займов – 31 050,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13 727,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 60 215,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 184 "Науырзым ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 33 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 184 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 3 027 152,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 608 673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 348,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 311,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 399 820,1 мың теңге;
шығындар – 2 960 899,9 мың теңге;
таза бюджеттiк кредиттеу – 17 323,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 31 050,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 13 727,0 мың теңге;
қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 126 467,9 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 77 538,7 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77 538,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 31 050,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 727,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 60 215,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

23522,2
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4644,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8120,6
3
Информационное пространство
106412,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
96927,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
88005,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8922,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9485,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9485,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
67357,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
39035,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
16961,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22074,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28322,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16424,8
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11897,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
47740,2
6
Земельные отношения
35625,2
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
35625,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22256,5
004
Организация работ по зонированию земель
13368,7
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12115,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12115,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12115,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39176,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39176,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
39176,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
25546,3
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

23522,2
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4644,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8120,6
3
Ақпараттық кеңiстiк
106412,
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
96927,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
88005,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
8922,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9485,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9485,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
67357,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
39035,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16961,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
22074,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28322,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16424,8
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11897,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
47740,2
6
Жер қатынастары
35625,2
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
35625,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22256,5
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
13368,7
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12115,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12115,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12115,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39176,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39176,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
39176,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25546,3
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу