О внесении изменения в решение маслихата от 29 января 2020 года № 318 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17 апреля 2023 года № 13
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыкольского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 29 января 2020 года № 318 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8944) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов

Мәслихаттың 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 318 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 13 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл аудандық мәслихатының "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 318 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8944 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
4 - тармақта:
оныншы абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов