Об отмене решения маслихата от 7 июня 2023 года № 42 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 2 августа 2023 года № 47
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Сарыкольского маслихата 7 июня 2023 года № 42 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов

Мәслихаттың 2023 жылғы 7 маусымдағы № 42 "Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" шешімін жою туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 2 тамыздағы № 47 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл аудандық мәслихатының "Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" 2023 жылғы 7 маусымдағы № 42 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов