О бюджете Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2024-2026 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2023 года № 126.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Севастопольского сельского округа Сарыкольского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 673,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 822,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 166 851,0 тысяча тенге;
2) затраты – 189 833,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 159,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 159,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 159,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13.12.2024 № 230 (вводится в действие с 01.01.2024).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 126 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 673,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 822,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 166 851,0 мың теңге;
2) шығындар – 189 833,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 159,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 159,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 159,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 13.12.2024 № 230 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Севастопольского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 16 041,0 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете Севастопольского сельского округа на 2024 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение 1
к решению маслихата

2. 2024 жылға арналған Севастополь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 16 041,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Севастополь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың