О бюджете села Барвиновка Сарыкольского района Костанайской области на 2024-2026 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2023 года № 128.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 657,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 128,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 529,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 957,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 299,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1299,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1299,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13.12.2024 № 228 (вводится в действие с 01.01.2024).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 128 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 657,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 128,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30 529,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 957,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 299,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 299,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1299,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 13.12.2024 № 228 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете села Барвиновка Сарыкольского района на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 9 574,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Барвиновка Сарыкольского района на 2024 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение 1
к решению маслихата

2. 2024 жылға арналған Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9 574,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың