О бюджете Сорочинского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2024-2026 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2023 года № 132.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сорочинского сельского округа Сарыкольского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 508 180,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 176,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 491 004,3 тысячи тенге;
2) затраты – 515 820,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 640,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 640,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 640,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13.09.2024 № 204 (вводится в действие с 01.01.2024).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 132 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 508 180,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 176,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 491 004,3 мың теңге;
2) шығындар – 515 820,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 640,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 640,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 640,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 13.09.2024 № 204 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Сорочинского сельского круга Сарыкольского района на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 30 825,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Сорочинского сельского круга Сарыкольского района на 2024 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение 1
к решению маслихата

2. 2024 жылға арналған Сарыкөл ауданының Сорочин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 30 825,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін
3. 2024 жылға арналған Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қою көлемі көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың