Об отмене некоторых решений маслихата района Беимбета Майлина
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 1 сентября 2023 года № 35
В соответствии со статьей 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения маслихата района Беимбета Майлина по перечню согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Беимбета Майлина Д. Мартин
Приложение
к решению маслихата
от 1 сентября 2023 года
№ 35
Перечень некоторых отмененных решений маслихата района
1) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2020 года № 346 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Асенкритовского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 69;
2) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2020 года № 347 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 70;
3) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2019 года № 331 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 71;
4) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 27 февраля 2020 года № 362 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Калининского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 72;
5) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2020 года № 348 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Майского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 73;
6) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2020 года № 349 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Набережного сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 74;

Бейімбет Майлин аудан мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 35 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Бейімбет Майлин аудан мәслихатының кейбір шешімдері жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин аудан мәслихатының төрағасы Мартин Д.А.
Мәслихаттың
2023 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 35 шешіміне
қосымша
Аудан мәслихатының жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 346 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Асенкритов ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 69 шешімі;
2) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 347 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 70 шешімі;
3) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 331 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 71 шешімі;
4) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 27 ақпандағы № 362 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Калинин ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 72 шешімі;
5) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 348 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Майский ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 73 шешімі;
6) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 349 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Набережный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 74 шешімі;

7) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2020 года № 350 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Новоильиновского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 75;
8) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2020 года № 351 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Павловского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 76;
9) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 20 марта 2020 года № 366 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области" от 24 декабря 2021 года № 77;
10) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 23 января 2020 года № 346 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Асенкритовского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 97;
11) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2020 года № 347 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 98;
12) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 18 декабря 2019 года № 331 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 99;
13) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 27 февраля 2020 года № 362 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Калининского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 100;

7) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 350 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Новоильинов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 75 шешімі;
8) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 351 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Павлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 76 шешімі;
9) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 20 наурыздағы № 366 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, кент тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77 шешімі;
10) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 346 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Асенкритов ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 97 шешімі;
11) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 347 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 98 шешімі;
12) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 331 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 99 шешімі;
13) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 27 ақпандағы № 362 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Калинин ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 100 шешімі;

14) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 23 января 2020 года № 348 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Майского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 101;
15) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 23 января 2020 года № 349 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Набережного сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 102;
16) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 23 января 2020 года № 350 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Новоильиновского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 103;
17) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 23 января 2020 года № 351 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Павловского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 104;
18) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 20 марта 2020 года № 366 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области" от 9 марта 2022 года № 105.

14) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 348 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Майский ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 101 шешімі;
15) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 349 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Набережный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 102 шешімі;
16) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 350 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Новоильинов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 103 шешімі;
17) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 351 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Павлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл халқы өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 104 шешімі;
18) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 20 наурыздағы № 366 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, кент тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 наурыздағы № 105 шешімі.