О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 205 "О районном бюджете Узункольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 14 сентября 2023 года № 39
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Узункольского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 205 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 941 591,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 427 835,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 106 117,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 152,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 405 487,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 016 821,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 350,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 700,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 350,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 163 076,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -239 656,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 239 656,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
_______________ А. Лагушина
"14" сентября 2023 года
Приложение
к решению маслихата
от "14" сентября 2023 года
№ 39
Приложение 1
к решению маслихата

Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 205 "Ұзынкөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 39 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 205 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 941 591,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 427 835,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 106 117,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 152,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 405 487,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 016 821,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 350,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 20 700,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 350,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 163 076,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -239 656,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 239 656,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымша сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Булатов
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ А. Лагушина
2023 жылғы "14" қыркүйектегі
Мәслихаттың
2023 жылғы "14" қыркүйектегі
№ 39 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың