О внесении изменения в решение маслихата от 27 января 2020 года № 404 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 11 апреля 2023 года № 13
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 27 января 2020 года № 404 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8937) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Б. Исенгазин

Мәслихаттың 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 404 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 13 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8937 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
4-тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Б. Исенгазин