О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 170 "О районном бюджете Федоровского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 11 декабря 2023 года № 85
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 170 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6972562,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2701505,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 68803,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17611,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4184643,7 тысячи тенге;
2) затраты – 7615165,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2725,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43798,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41073,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 645327,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 645327,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 170 "Федоров ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 85 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 170 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6972562,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2701505,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 68803,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17611,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4184643,7 мың теңге;
2) шығындар – 7615165,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2725,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43798,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41073,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 645327,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 645327,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының төрағасы Б. Исенгазин
Мәслихаттың