О переименовании улиц села Мойылды города Павлодара
Решение акима села Мойылды города Павлодара Павлодарской области от 21 декабря 2023 года № 15
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном усторойстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Мойылды, на основании зваключения областного ономастической комиссии от 23 ноября 2023 года, аким села Мойылды города Павлодара РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Парковая" на улицу "Көкжиек".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Мойылды Ж. Әбікен

Павлодар қаласы Мойылды ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Мойылды ауылының округі әкімінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15 шешімі
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2-тармағына сәйкес, Мойылды ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2023 жылғы 23 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Павлодар қаласы Мойылды ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының Мойылды ауылында "Парковая" көшесін- "Көкжиек" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойылды ауылының әкімі Ж. Әбікен