О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 209/27 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2023 – 2025 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 13 октября 2023 года № 64/8
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 209/27 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176263) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 855 414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 046 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 782 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 821 586 тысяч тенге;
2) затраты – 858 275 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 861 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 861 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 795 814 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 293 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 269 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 99 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 760 153 тысяча тенге;
2) затраты – 796 527 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 713 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 713 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 051 322 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 345 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 017 977 тысяч тенге;
2) затраты – 1 054 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 404 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 404 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 209/27 "2023 – 2025 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 64/8 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 209/27 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176263 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 855 414 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 782 мың теңге;
трансферттер түсімі – 821 586 мың теңге;
2) шығындар – 858 275 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 861 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 861 мың теңге.";
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 795 814 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 269 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 99 мың теңге;
трансферттер түсімі – 760 153 мың теңге;
2) шығындар – 796 527 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 713 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 713 мың теңге.";
3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 051 322 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 345 мың теңге;
трансферттер түсімі –1 017 977 мың теңге;
2) шығындар – 1 054 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 404 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын: