О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 24 ноября 2023 года № 81/9
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 24 ноября 2023 года
№ 81/9
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
1. Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 7 апреля 2022 года № 132/18 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 02 июля 2014 года № 282/39 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Павлодарское города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 166285);
2. Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 7 апреля 2022 года № 133/18 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей поселка для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Ленинский города Павлодара" от 02 июля 2014 года № 283/39" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 166289);
3. Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 7 апреля 2022 года № 134/18 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Жетекши города Павлодара" от 02 июля 2014 года № 284/39" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 166290);
4. Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 7 апреля 2022 года № 135/18 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Кенжекольского сельского округа города Павлодара" от 02 июля 2014 года № 285/39" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 166286);

Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 81/9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Кожин
Павлодар қалалық
мәслихатының 2023 жылғы
24 қарашадағы
№ 81/9 шешіміне
қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі "Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласы Павлодар ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 02 шілдедегі № 282/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 132/18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 166285 болып тіркелді);
2. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі "Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласы Ленин кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 02 шілдедегі № 283/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 133/18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 166289 болып тіркелді);
3. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі "Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласы Жетекші ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 02 шілдедегі № 284/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 134/18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 166290 болып тіркелді);
4. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі "Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 02 шілдедегі № 285/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 135/18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 166286 болып тіркелді);

5. Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 7 апреля 2022 года № 136/18 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Мойылды города Павлодара" от 02 июля 2014 года № 286/39" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 166288).

5. Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі "Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласы Мойылды ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 02 шілдедегі № 286/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 136/18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 166288 болып тіркелді).