Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в Аксуском регионе
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 28 августа 2023 года № 771/6
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 4, 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ақсу өңірінде жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 28 тамыздағы № 771/6 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабы 4,5-тармақтарына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в Аксуском регионе согласно приложению.2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Зенова М.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуского городского маслихата
М. Омаргалиев ___________
"___" __________ 2023 года
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу

1. Ақсу өңірінде жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімінің жетекшілік ететін орынбасары М.Б. Зеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дүйсенбинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы
М. Омарғалиев ___________
2023 жылғы "___" __________
Ақсу қаласы әкімдігінің