О бюджете города Аксу на 2024-2026 годы
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 22 декабря 2023 года № 88/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аксу на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 23495737 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12172156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 146723 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1705803 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9471055 тысяч тенге;
2) затраты – 21812371 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 953735 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1162948 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 209213 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 66868 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 66868 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 662763 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -662763 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 04.12.2024 № 167/28 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 495102 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова – 69493 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ – 61979 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 78356 тысячи тенге;
Евгеньевский сельский округ -107393 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 74140 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 103741 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 500000 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова - 84000 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ - 83000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 83000 тысяча тенге;
Евгеньевский сельский округ - 84000 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ – 83000 тысячи тенге;
Калкаманский сельский округ – 83000 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 88/12 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23495737 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12172156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 146723 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1705803 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9471055 мың теңге;
2) шығындар – 21812371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 953735 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1162948 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 209213 мың тенге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 66868 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 66868 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 662763 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -662763 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 04.12.2024 № 167/28 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттерден ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі жалпы 495102 мың теңге сомада көзделсін, оның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 69493 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 61979 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 78356 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 107393 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 74140 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 103741 мың теңге.
3. 2025 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі жалпы сомасы 500000 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 84000 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 83000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 83000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 84000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 83000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 83000 мың теңге.

4. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 600000 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова - 100000 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ – 100000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 100000 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 100000 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ – 100000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 100000 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов в объеме 1073506 тысячи тенге, в том числе:
По программе: 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" - 11458 тысяч тенге:
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета – 474 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 12 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 96 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 197 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 66 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 28 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 75 тысяч тенге.
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 10984 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 2700 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 5000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 2500 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 784 тысяч тенге.
По программе: 006 "Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне" - 2162 тысяч тенге:
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета – 180 тысяч тенге:
Калкаманский сельский округ – 80 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 100 тысяч тенге;
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 1982 тысяч тенге:
Евгеньевский сельский округ – 1982 тысяч тенге.
По программе: 008 "Освещение улиц в населенных пунктах" - 40415 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 40415 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 18700 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 8929 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 12597 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 189 тысяч тенге.
По программе: 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" - 46996 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 46996 тысяч тенге:
сельский округ Қанаш Қамзин – 3400 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 26500 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 6147 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 10949 тысяч тенге.

4. 2026 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі жалпы сомасы 600000 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 100000 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 100000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 100000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 100000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 100000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 100000 мың теңге.
5. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден 1073506 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі ескерілсін, оның ішінде:
Бағдарлама бойынша: 001 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" – 11458 мың теңге:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 474 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 12 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 96 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 197 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 66 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 28 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 75 мың теңге;
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 10984 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 2700 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 5000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 2500 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 784 мың теңге;
Бағдарлама бойынша: 006 "Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау" – 2162 мың теңге:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 180 мың теңге:
Қалқаман ауылдық округі – 80 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 100 мың теңге;
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 1982 мың теңге:
Евгеньевка ауылдық округі – 1982 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" – 40415 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 40415 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 18700 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 8929 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 12597 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 189 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 011 "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" – 46996 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 46996 мың теңге:
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 3400 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 26500 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 6147 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 10949 мың теңге.

По программе: 013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 9630 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 9630 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 3474 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 1200 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 3256 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ –1700 тысяч тенге.
По программе: 014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" - 106967 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 106967 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 42959 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 13730 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 29706 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 6000 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 8996 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 5576 тысяч тенге.
По программе: 022 "Капитальные расходы государственного органа" - 35383 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 35383 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 995 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 11190 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ –12008 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 11190 тысяч тенге.
По программе: 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 191830 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 191830 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 37521 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 27847 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 35880 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 24920 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 33020 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 32642 тысяч тенге.
По программе: 057 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - 628665 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 2 тысяч тенге:
сельский округ имени Мамаита Омарова – 2 тысяч тенге;
028 За счет трансфертов из областного бюджета – 628663 тысяч тенге:
сельский округ Қанаш Қамзин – 269550 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 359113 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 04.12.2024 № 167/28 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Установить на 2024 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 27,0 процента;
по социальному налогу – 27,0 процента;

Бағдарлама бойынша: 013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" – 9630 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 9630 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 3474 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 1200 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 3256 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 1700 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" – 106967 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 106967 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 42959 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 13730 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 29706 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 6000 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі –8996 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 5576 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" - 35383 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 35383 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 995 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 11190 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 12008 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 11190 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" - 191830 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 191830 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 37521 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 27847 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 35880 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 24920 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 33020 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 32642 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 057 "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" – 628665 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 2 мың теңге:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 2 мың теңге;
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 628663 мың теңге:
Қанаш Қамзин ауылдық округі – 269550 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 359113 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 04.12.2024 № 167/28 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024 жылға облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын келесі мөлшерде бөлу белгеленсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетел азаматтарының табыстарынан жеке табыс салығы бойынша – 27,0 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 27,0 пайыз;

по корпоративному подоходному налогу – 10,0 процентов.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 04.12.2024 № 167/28 (вводится в действие с 01.01.2024).
6-1. Утвердить сумму изъятий по городу Аксу в следующих объемах: 2024 год – 4087107 тысяч тенге, 2025 год – 4304255 тысяч тенге, 2026 год – 0 тысяч тенге.
6-2. Утвердить объемы резерва местного исполнительного органа города Аксу на 2024-2026 годы согласно приложению 4, в том числе на 2024 год в сумме 230000 тысяч тенге.

корпоративтік табыс салығы бойынша –10,0 пайыз.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 04.12.2024 № 167/28 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. Ақсу қаласы бойынша алым сомасы мынадай көлемде бекітілсін: 2024 жылы – 4087107 мың теңге, 2025 жылы – 4304255 мың теңге, 2026 жылы – 0 мың теңге.
6-2. Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органының 2024-2026 жылдарға арналған резервінің көлемі 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға 230000 мың теңге сомасында бекітілсін.

7. Предусмотреть специалистам в области, социального обеспечения, культуры, спорта, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Аксу, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ақсу қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

39952
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
39952
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
52558
122
Аппарат акима района (города областного значения)
52558
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5395
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
47163
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
53685
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
53685
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50373
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
50373
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3312
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
3312
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1796814
1
Социальное обеспечение
127764
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127764
005
Государственная адресная социальная помощь
127764
2
Социальная помощь
1483292
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1344125
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34052
006
Оказание жилищной помощи
4725
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
352667
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3844
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
35026
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
219184
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
104112
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
590515
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

39952
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
39952
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
52558
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
52558
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5395
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай- ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
47163
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
53685
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
53685
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50373
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
50373
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3312
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3312
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1796814
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
127764
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127764
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
127764
2
Әлеуметтiк көмек
1483292
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1344125
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34052
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4725
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
352667
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3844
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
35026
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
219184
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдардың әлеуметтік қызмет көрсетудің аумақтық орталықтары
104112
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық, емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
590515
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі