О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 145/31 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 24 августа 2023 года № 46/7
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 145/31 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложения 1, соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 264678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 25344 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1492 тысяч тенге;
Поступления с продажи осн.капитала -3500 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 239334 тысяч тенге;
2) затраты – 268235 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -0,
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 24 августа 2023 года
46/7
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 28 декабря 2022 года
№ 145/31
Бюджет Актогайского сельского округа на 2023 год
атегория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 145/31 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 тамыздағы № 46/7 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 145/31 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1 кірістер - 264678 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 25344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1492 мың теңге;
Негізгі құралдарды сатудан
түсетін түсімдер. капитал - 3500 мың теңге;
трансферттер түсімі - 42794 мың теңге;
2) шығындар - 268235 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облыс
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2023 жылғы
24 тамыздағы № 46/7
шешіміне қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы
№ 151/31 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті
(Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5