О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 100/13.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах;
1) доходы – 129062 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2400 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 126662 тысяч тенге;
2) затраты – 129348 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -286 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 100/13 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округініңбюджет тиісінше і 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін.
1) кірістер - 129062 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2400 мың теңге;
трансферттер түсімі - 126662 мың теңге;
2) шығындар – 129348 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -286,0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 286 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2024 № 157/25 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Жолболдинского сельского округа объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 46892 тыс.тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районого маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 286,0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 157/25 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Жолболды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 46892 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.