О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 100/13
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 149013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 400 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 146613 тысяч тенге;
2) затраты – 49292 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:

2024-2026 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 100/13 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149013 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 146613 мың теңге;
2) шығындар – 49292 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
2. Учесть в бюджете Жолболдинского сельского округа объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 46892 тыс.тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районого маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
2. Жолболды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 46892 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.