О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 170/24 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2023-2025 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 19 сентября 2023 года № 64/8
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 170/24 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 430581 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60380 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 112 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7977 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 362112 тысяч тенге;
2) затраты – 439342 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8764 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8764 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 137985 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 45 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136202 тысяч тенге;
2) затраты – 138494 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 42298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2225 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 40073 тысяч тенге;
2) затраты – 42941 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 170/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 64/8 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" №170/24 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 430581 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 60380 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7977 мың теңге;
трансферттер түсімі – 362112 мың теңге;
2) шығындар – 439342 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8764 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8764 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137985 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 мың теңге;
трансферттер түсімі – 136202 мың теңге;
2) шығындар – 138494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -511 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511 мың теңге";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42298 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2225 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 40073 мың теңге;
2) шығындар – 42941 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -643 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 643 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанажольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 42340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2201 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 746 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39393 тысяч тенге;
2) затраты – 42947 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -609 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 609 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 46995 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 45130 тысяч тенге;
2) затраты – 47101 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 307 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Каратомарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 41160 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1368 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39792 тысяч тенге;
2) затраты – 41160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Куркелинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -643 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 643 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42340 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2201 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 746 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39393 мың теңге;
2) шығындар – 42947 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -609 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 609 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46995 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 45130 мың теңге;
2) шығындар – 47101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратомар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41160 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 39792 мың теңге;
2) шығындар – 41160 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: