О бюджете Баянаульского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2023 года № 100/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 267274,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 80294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1418 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 405 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 185157,6 тысяч тенге;
2) затраты – 278777,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 100/13 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 267274,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 80294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1418,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 405 мың теңге;
трансферттер түсімі – 185157,6 мың теңге;
2) шығындар – 278777,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11503 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 503 тыс тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 31.07.2024 № 181/21 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 26 декабря 2023 года

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11503 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11503 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 31.07.2024 № 181/21 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
26 желтоқсандағы