О бюджете Жанажольского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2023 года № 104/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жанажольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41599,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2558,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 47,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38993,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43307,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2024-2026 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 104/13 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41599,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2558,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 47,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38993,0 мың теңге;
2) шығындар – 43307,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1708,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1708,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области 05.12.2024 № 221/26 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 26 декабря 2023 года

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1708,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1708,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 05.12.2024 № 221/26 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
26 желтоқсандағы