О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 212/7 "О Железинском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 16 ноября 2023 года № 61/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 212/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175767) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5065386 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1618294 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 24978 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 231602 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3190512 тысяч тенге;
2) затраты – 5342615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27655 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34445 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 62657 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 62657 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 367541 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 367541 тысяча тенге.";
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
113680 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
32436 тысячи тенге – на проведение среднего ремонта и содержания дорог и улиц населенных пунктов;
46759 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и санитарии населенных пунктов;
20072 тысячи тенге – на капитальные расходы государственного органа;
12409 тысяч тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов.";

Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 212/7 "2023-2025 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 61/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 212/7 "2023-2025 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175767 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5065386 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1618294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24978 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 231602 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3190512 мың теңге;
2) шығындар – 5342615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27655 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 62100мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34445 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 62657 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 62657 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 367541 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 367541 мың теңге.";
2) 6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай мөлшерде ескерілсін:
113680 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
32436 мың теңге – елді мекендерің жолдар мен көшелерін орташа жөндеуге және күтіп ұстауға;
46759 мың теңге – елді мекендерде аббаттандыру және санитария жөніндегі іс-шаралар өткізуге;
20072 мың теңге – мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
12409 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге.";