О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 105-26-7 "Об Иртышском районном бюджете на 2023 – 2025 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 21 апреля 2023 года № 5-2-8.
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "Об Иртышском районном бюджете на 2023 – 2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 105-26-7 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложение 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4612157 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1076159 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16392 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6035 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3513571 тысяча тенге;
2) затраты – 4690177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14128 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41564 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27436 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -92148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92148 тысяч тенге.";
2) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2023 год бюджетам сел и сельских округов Иртышского района в следующих объемах:
114777 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
500 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
79510 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
30130 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов;
3000 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
2757 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
3777 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 105-26-7 "2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 5-2-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 105-26-7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4612157 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1076159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16392 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6035 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3513571 мың теңге;
2) шығындар – 4690177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14128 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41564 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27436 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -92148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92148 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған аудандық бюджетінде Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
114777 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға";
500 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
79510 мың теңге - ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша іс - шаралар өткізуге;
30130 мың теңге – елді мекендер көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
3000 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
2757 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
3777 мың теңге – елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.