О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 108-27-7 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2023 – 2025 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 21 сентября 2023 года № 29-8-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 108-27-7 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 44615 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11643 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 32972 тысячи тенге;
2) затраты – 45125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 162702 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –2495 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160207 тысяч тенге;
2) затраты – 162869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 167 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 38126 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30998 тысяч тенге;
2) затраты – 41629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3503 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3503 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2023–2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 108-27-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 29-8-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдары және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 108-27-7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44615 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11643 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32972 мың теңге;
2) шығындар – 45125 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510 мың теңге.";
2) осы шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 162702 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2495 мың теңге;
трансферттер түсімі – 160207 мың теңге;
2) шығындар – 162869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167 мың теңге.";
3) осы шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38126 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30998 мың теңге;
2) шығындар – 41629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3503 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3503 мың теңге.";
4) осы шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 38382 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –3074 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 35308 тысяч тенге;
2) затраты – 38988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 606 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2023–2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 188073 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52490 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135583 тысячи тенге;
2) затраты – 193143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5070 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31057 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1930 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29127 тысяч тенге;
2) затраты – 31155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -98 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 37929 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1462 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36455 тысячи тенге;
2) затраты – 37975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 тысяч тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 38382 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3074 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35308 мың теңге;
2) шығындар – 38988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 606 мың теңге.";
5) осы шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188073 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 52490 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135583 мың теңге;
2) шығындар – 193143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5070 мың теңге.";
6) осы шешімнің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31057 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1930 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29127 мың теңге;
2) шығындар – 31155 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -98 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 мың теңге.";
7) осы шешімнің 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37929 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1462 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 36455 мың теңге;
2) шығындар – 37975 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 мың теңге.";
8) осы шешімнің 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 37861 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4145 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33716 тысяч тенге;
2) затраты – 38110 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет села Майконыр на 2023–2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30749 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1552 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 29197 тысяч тенге;
2) затраты – 31574 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -825 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 825 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Панфиловского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4127 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38412 тысяч тенге;
2) затраты – 43078 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -539 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 539 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57631 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11157 тысяч тенге;
поступления трансфертов –46474 тысячи тенге;
2) затраты – 57952 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -321 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 321 тысяча тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40248 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 266 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38545 тысяч тенге;

1) кірістер – 37861 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4145 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33716 мың теңге;
2) шығындар – 38110 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 мың теңге.";
9) осы шешімнің 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2023 – 2025 жылдарға арналған Майқоңыр ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30749 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1552 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29197 мың теңге;
2) шығындар – 31574 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -825 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 825 мың теңге.";
10) осы шешімнің 10-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2023 – 2025 жылдарға арналған Панфилов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42539 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4127 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38412 мың теңге;
2) шығындар – 43078 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -539 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 539 мың теңге.";
11) осы шешімнің 11-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2023 – 2025 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57631 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11157 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46474 мың теңге;
2) шығындар –57952 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -321 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 321 мың теңге.";
12) осы шешімнің 12-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40248 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 266 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38545 мың теңге;

2) затраты – 40339 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 тысяча тенге.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

2) шығындар – 40339 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 мың теңге.";
13) Осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.