Тереңкөл ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 4/35 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 қазандағы № 17/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.10.2023 № 17/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" № 787 қаулысына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихаты: ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемесі болу құнының 5 (бес) пайызы мөлшерінде бекітілсін..
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңқөл аудандық мәслихатының төрағасы С. Баяндинов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в районе Тереңкөл на 2023 год
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 16 января 2023 года № 4/35. Утратило силу решением маслихата района Тереңкөл от 26 октября 2023 года № 17/8
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 26.10.2023 № 17/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно в размере 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов