Тереңкөл ауданы Федоровка ауылдық округі Федоровка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Федоровка ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 1-04/1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Федоровка ауылдық округі Федоровка ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Тереңкөл ауданы Федоровка ауылдық округі Федоровка ауылының келесі көшелері:
"Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесі болып;
"Степная" көшесі "Мерей" көшесі болып;
"Максима Горького" көшесі "Қайыржан Оспанов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоровка ауылдық округінің әкімі Е. Құставлетов

О переименовании улиц села Федоровка Федоровского сельского округа района Тереңкөл
Решение акима Федоровского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 15 августа 2023 года № 1-04/1
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Федоровка Федоровского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Федоровка Федоровского сельского округа района Тереңкөл:
улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Степная" на улицу "Мерей";
улицу "Максима Горького" на улицу "Қайыржан Оспанов".
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского сельского округа Е. Куставлетов